Skierdy

Wyślij znajomemu

 
Cena
612 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Liczba pokoi
4

Funkcjonalny segment skrajny z garażem. Segment po generalnym remoncie w 2019, w spokojnej okolicy. Zaprojektowany i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Dom składa się z przestronnego salonu z jadalnią, 3 pokoi, kuchni, łazienki, kotłowni, garażu. W ogrodzie taras, trawa z rolki, oświetlenie oraz automatyczny system nawodnienia. Automatyczna brama wjazdowa oraz garażowa. Nowoczesna zabudowa kuchenna z piekarnikiem Whirlpool, płytą gazową na szkle Whirlpool oraz zmywarką Electrolux. Automatyczny system oświetlenia zewnętrznego.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Justyna Tutak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu