Łomianki

Wyślij znajomemu

 
Cena
699 000 PLN
Powierzchnia
125 m2
Liczba pokoi
4

Nowy segment z możlwiością wyboru jednego z dwoch. Projekt domu znanego biura architektonicznego Archon – Dom w arkadiach 3 (GB).
Budynek wykonany przy użyciu materiałów wysokiej jakości, okna z profilem pięciokomorowym, trzyszybowe renomowanej firmy Drutex, drzwi wejściowe Premium Termo oraz docieplenie o grubości 20 cm sprawia, że dom jest bardzo ciepły i ekonomiczny w użytkowaniu. Budynek jest podłączony do wszystkich mediów: prąd, gaz, woda miejska i kanalizacja. NA OBECNYM ETAPIE BUDOWY MOŻNA WPROWADZAĆ ZMIANY ARCHITEKTONICZNE WEWNĄTRZ BUDYNKU. Dom jest usytuowany na działce 410 mkw, w zabudowie bliźniaczej, połączony tylko ścianą garażową, co gwarantuje swobodę mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Bardzo wygodny układ pomieszczeń : Parter - duży salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i przejście do garażu. Piętro: trzy sypialnie + łazienka. Poddasze – bardzo duża otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji, nie jest wliczona w metraż domu. Dzięki dużym oknom dom jest bardzo widny i dobrze doświetlony. Tył domu i taras usytuowane na południowo-zachodnią stronę, co gwarantuje słońce przez wiekszość dnia. Dom jest w bardzo wygodnej lokalizacji, z łatwym dojazdem do ul. Warszawskiej szeroką asfaltową ulicą, przy której jest również chodnik i latarnie. Znajduje się daleko od terenów zalewowych oraz blisko centrum Łomianek. To zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz całej infrastruktury miasta. W pobliżu duży sklep, szkoła z basenem oraz przedszkole. Planowane zakończenie inwestycji - listopad 2019.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Justyna Tutak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu