Skrzeszew

Wyślij znajomemu

 
Cena
679 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
5

Atrakcyjny dom parterowy idealny dla rodziny. Działka ogrodzona nasadzenia w ogrodzie choinki i tuje. Kostka na podjedzie i wokół domu opaska, taras 25m wykonany z drewna (modrzew syberyjski). Dom wykonany jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów. (cegła, dach dachówka ceramiczna, okna w kolorze złotego dębu, kamienne parapety wewnętrzne, na podłodze gres i panele wysokiej jakości, drzwi wewnętrzne drewniane) W domu znajdują się 4 sypialnie, kuchnia z salonem, dwie łazienki, pralnia, garderoba, kotłownia i garaż. Działka ogrodzona nasadzenia w ogrodzie choinki i tuje. W kuchni pełne wyposażenie (sprzęt firmy Elektrolux - zmywarka, kuchnia mikrofalowa w zabudowie, piekarnik, kuchnia indukcyjna, lodówka z kostkarka). Bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy samochodem około 30 minut. SKM w pobliżu - 15 minut do centrum Warszawy.

Karol Glezner

Karol Glezner

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu