Chotomów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
537 806,40 PLN
Powierzchnia
160 m2
Liczba pokoi
3

Nowe osiedle budynków jednorodzinnych, Chotomów. Termin zakończenia budowy ok. 3, 4 mieś. Budynek parterowy z możliwością adaptacji poddasza.Pow. całkowita budynku 153 m2 , użytkowa 122 m2. Interesujący projekt - dom podzielony na 2 części -dzienną i wypoczynkową. Duży salon 27 m kw z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia oddzielna ale jest możliwość połączenia z salonem, na parterze jeszcze 3 sypialnie, łazienka oddzielne WC i pomieszczenia gospodarcze. Garaż wbudowany w bryłę budynku. Możliwość adaptacji poddasza. Istneje możliwość zmiany projektu na korzyść kupującego. Dogodny dojazd do Warszawy samochodem jak i również komunikacja miejską, przystanek PKS 600 m,przystanek PKP 2 km. Miejscowość a zarazem osiedle położone jest w otulinie lasu, blisko terenów rekreacyjnych jezioro, Zalew Zegrzyński ,gdzie po ciężkim dniu pracy można znaleźć chwile relaksu.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu