Jesionka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
665 000 PLN
Powierzchnia
330 m2
Liczba pokoi
6

Nowy, ładny, starannie wykonany dom w Jesionce gmina Czosnów na pięknie zagospodarowanej, foremnej działce 1500 m2 i. Funkcjonalna przestrzeń, 4 łazienki i 3 sypialnie, jasny salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, widna kuchnia, spiżarnia i garaż oraz poddasze. Dom energooszczędny i ekologiczny, ogrzewanie gazowe, doskonała izolacja i bardzo niskie koszty utrzymania. Wykonany z materiałów wysokiej jakości, częściowo wykończony. Inwestycja zrealizowana pod nadzorem doświadczonego inspektora nadzoru. Jeśli szukają Państwo solidnego domu na wiele lat trudno będzie znaleźć atrakcyjniejszą ofertę. Dobre sąsiedztwo. Wspaniałe powietrze - dom położony w otulinie Parku Kampinoskiego. Cisza. Dojazd do Warszawy linia podmiejską. Samochodem około 15 minut dojazdu do stacji metra Młociny. Blisko lotnisko w Modlinie.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu