Cieksyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
95 000 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
1

Drewniany domek z kantówki (własność hipoteczna) o pow. 40m2, położony na działce 720m2 w zamkniętym, ogrodzonym kompleksie z dozorcą, 1 km za wsią Cieksyn. Z trzech stron las, z czwartej rzeka Wkra. Małe pomieszczenie gospodarcze. Plac wygrodzony drewnianym płotkiem: trzy jabłonki, śliwka, winogrona, leszczyny oraz ogromna lipa ze stołem do biesiadowania. Dużo kwiatów, wodociąg, szambo. Pokój z kuchnią dzieli kominek (drewutnia pełna opału), TV i telefon stacjonarny, w łazience kabina prysznicowa. Pełne wyposażenie wnętrza.
Cieksyn: stacja PKP, przystanek autobusowy, ośrodek zdrowia, punkt apteczny, zabytkowy kościół, punkt napełniania butli, trzy sklepy spożywczo-warzywnicze, sklep przemysłowy, lodziarnia, OSP Pożarna, przystań wypożyczania kajaków- spływy.
Atrakcje turystyczne: zakątek rozmaitości, stowarzyszenie artystyczno-społeczne "Skafander" i wiejska scena kulturalna, pamiątki bitwy z 1920 nad Wkrą. Sobotnia sprzedaż produktów rolnych (pod kościołem).

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu