Urle

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
193 000 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
3

Domek zbudowany w 90 roku, kapitalny remont był przeprowadzany 2014 roku ( łazienka, kuchnia, wymieniona elewacja, rynny, dach, ocieplenie, wymieniona sieć kanalizacyjno wodna, cyklinowana podłoga). Woda i kanalizacja miejsca. Dom składa się z kuchni, łazienki, salonu z kominkiem oraz sypialni. Wszystko jest sprawne i nie wymaga wkładu finansowego. Na działce wolnostojąca altana z 2018 roku oraz pomieszczenie gospodarcze. Działka osłonięta tujami, zadbana. Świetna lokalizacja - 1 godzina drogi z Warszawy trasą S8 lub kolejką 40 min z Warszawa Wileńska ( stacja 7 minut drogi od działki). Miejscowość Urle uznawana jest za kurort wypoczynkowy, charakteryzujący się mikroklimatem, pięknymi lasami, rzeką Liwiec z plażą.Działka budowlana 500 m2 i murowany dom 50 m2 ( jest księga wieczysta) z altaną i pomieszczeniem gospodarczym w pięknej i malowniczej miejscowości Urle. Dojazd oświetloną drogą asfaltową. Do rzeki Liwiec 600 m, do sklepu Topaz 300 m, wejście do lasu 50 m, stacja kolejowa 400 m.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu