Joniec

Wyślij znajomemu

 
Cena
32 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Spokojna, wypoczynkowa okolica. Działka usytuowana na wzniesieniu co zapewnia malownicze widoki. 1500m,prąd, woda-studnia. Ładna okolica, domy jednorodzinne, rekreacja. Lasy pełne grzybów, trasy rowerowe. W pobliżu sklep, do rzeki 10-15 min piechotą. Nieco dalej park linowy, plaża, wypożyczalnia kajaków. Działka rolna (nie leśna)*grunt klasy IV, V, VI, (nie trzeba jej odralniać,), możliwość postawienia domku letniskowego , domku na zgłoszenie, czy też jednorodzinnego budynku. Duża zaletą tej okolicy jest wyjątkowa cisza i spokój co daje możliwość odpoczynku i wycisz enia.

Agencja Home Prestige

Agencja Home Prestige

Agencja Home Prestige

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu