Złotokłos

Wyślij znajomemu

 
Cena
320 000 PLN

Działka położona w centrum miejscowości Złotokłos . Działka z MPZP . Przeznaczenie pod zabudowę usługowo - mieszkaniową jednorodzinną 2U/MN . Powierzchnia zabudowy 30 % ; intensywność zabudowy 0,6 ; wysokość zabudowy 11 m ; Można wybudować dwa budynki.Budynek np. sklep , magazyn , budynek usługowy i dodatkowo dom jednorodzinny . Doskonały punkt komunikacyjny i handlowy . Działka przylega jednym bokiem do ul. Mieczysława Fogga a drugim do Piaseczyńskiej . Na działce jest woda miejska , energia elektryczna .Gaz kanalizacja w drodze przy działce. W odległości 50 m pętla autobusowa , Kościół , sklepy . Na działce znajduję się metalowy garaż wolnostojący i domek letniskowy .

kontakt 606416155

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Kościół, Bar, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki
Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu