Skołatowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
395 000 PLN

Do sprzedania dom wolnostojący z działką siedliskową o pow. 1,65 ha . Nieruchomość zlokalizowana w w Skołatowie ok. 70 km od Warszawy . Dojazd trasą A7 ( ok 40 min ) Dom z trzema pokojami na parterze i poddaszem do adaptacji . Dodatkowo łazienka i wc . Ogrzewanie węglowe lub olej opałowy . Woda miejska . Budynek po remoncie w 2008 roku . Wymienione okna PCV , nowe CO . Dodatkowo budynki gospodarcze , stodoła + inne . Do domu przylega pole uprawne . Nieruchomość graniczy z dworkiem w Skołatowie . Miejsce ciche i dobrze skomunikowane z Warszawą .
Można zakupić oddzielnie grunt 1,5 ha i dom z działką za cenę 275 000 zł .

Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu