Warszawa, Wilanów

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 590 000 PLN
Powierzchnia
129 m2

Lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów, wykończony pod rstueację narożny, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak: handel, usługi, "ciężka gastronomia", apteka, placówka bankowa. Bezpośrednio obok witryny jest ciąg pieszy, widoczny z kilku ulic, w sąsiedztwie biurowców, apartamentowców, szpitala, dużej siłowni,dużego sklepu spożywczego, była to Alma, od lipca będzie Piotr i Paweł, obok dużego terenu na którym powstaną kolejne biurowce i apartamentowce, do których dojazd będzie ulicą Herbu Janina.Obok lokalu jest ogólnodostępny parking. Powierzchnia lokalu wraz z ogródkiem do wyłącznego korzystania 233 m2 w tym: lokal parter 125 m2, pomieszczenie na poziomie -1 4 m2, ogródek 104 m2. Ogrodzony ogródek z niezależnym wejściem z ulicy i dwoma z lokalu 104 m2, pomieszczenie separatora 4 m2 wraz z separatorem,.pomieszczenia gospodarcze 15 m2, dwa miejsca garażowe, miejsce na klimatyzatory na poziomie -1.

Karol Glezner

Karol Glezner

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu