Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 580 000 PLN
Powierzchnia
186 m2
Piętro
1

Lokal dobrze skomunikowany, blisko trasy toruńskiej, metra Plac Wilsona, metra Marymont, przystanków autobusowych. Powierzchnia całkowita 186m2 z osobnym wejściem po schodkach. Lokal po generalnym remoncie w 2018/2019 roku. Obecnie w lokalu znajduje się salon kosmetyczny z medycyną estetyczną i centrum szkoleniowym oraz gabinetem stomatologicznym. Lokal posiada kilka pomieszczeń o różnej wielkości od 6,5 do 28,5m2, w tym 3 łazienki, pomieszczenie socjalne, sanitarne i szatnię. Widok z okien na wschód lub na zachód, wysokość pomieszczeń 2,50 m.
Lokal dedykowany na usługi, biuro, szkolenia.

Karol Glezner

Karol Glezner

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu