Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
999 000 PLN
Powierzchnia
260 m2
Liczba pokoi
19

Lokal 260m w wolnostojącym budynku na szkołę językową, przedszkole, żłobek, biuro, sklep internetowy, gabinet stomatologiczny lub kosmetyczny. Bliskie , miejsce bardzo dobrze skomunikowane, z nieograniczoną liczbą dostępnych i bezpłatnych miejsc parkingowych. Budynek wolnostojący na terenie osiedla mieszkaniowego ( 1995 rok budowy) - lokal biurowo-usługowy składający się z 7 pomieszczeń biurowych, 2 pomieszczeń gospodarczo-magazynowych, hallu, recepcji, 2 toalet, 1 łazienki, 2 kuchenek i serwerowni. Idealne na przedszkole lub żłobek ale też na biuro lub szkołę językową. Lokal nadaje się również doskonale na serwis komputerowy czy AGD. Status prawny lokalu - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu