Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 750 000 PLN
Powierzchnia
340 m2

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal położony na parterze w budynku wolno stojącym . Lokal znajduje się w atrakcyjnej części Ursynowa . Lokal składa się z czterech niezależnych modułów co jest idealnym rozwiązaniem dla osoby planującej zakup lokalu z opcją wynajmu . Lokal narożny z kilkoma wejściami o wysokości 315 cm . Przed budynkiem duży parking ( ogólnie dostępny ) Lokal o powierzchni parteru 260 m2 i dodatkowo pomieszczenie na poziomie -1 o powierzchni 80 m2 ( wysokość 240 cm ) Lokal idealnie nadaje się na działalność medyczną , przedszkole ,żłobek , sklep ( bez spożywczego ) gastronomia itp. Opłaty o. 3500 zł za mc .

Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu