Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 000 PLN
Powierzchnia
43,25 m2
Piętro
0

lokal użytkowy znajdujący się na poziomie przyziemia budynku przy na Saskiej Kępie w Warszawie, oddalony od ulicy Francuskiej o 30 m. Lokal ma powierzchnię 43,25 m2, znajduje się w przedwojennej, klimatycznej 2-piętrowej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (ok. 27 m2 i ok. 16 m2). W większym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny, oddzielony od wejścia ścianką działową. Okna z obydwu pomieszczeń wychodzą na ciche podwórko. W lokalu jest woda, prąd (instalacja trójfazowa), ogrzewanie. Wejście na klatkę z domofonem. Wejście do lokalu jest z klatki schodowej, na poziomie piwnic. Lokal przechodził gruntowny remont w 2016 roku, obecnie może wymagać odświeżenia lub dostosowania do indywidualnych potrzeb nowego właściciela. Lokal nie jest zadłużony, obecnie jest wynajmowany agencji reklamowej na biuro i studio zdjęciowe.
Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową, magazyn, sklep internetowy. Forma własności: odrębna własność lokalu. Kamienica przy ul. Lipskiej została wybudowana w latach 30. XX wieku. W czasie okupacji hitlerowskiej w budynku mieściła się konspiracyjna drukarnia, o czym przypomina pamiątkowa tablica znajdująca się na budynku.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu