Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

 
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
78 m2

Świetne miejsce na niewielkie biuro, kancelarię, pracownię czy placówkę medyczną lub do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości:Prestiżowy budynek do indywidualnej aranżacji, możliwość przesuwania ścian działowych. Nieruchomość złożona z:biuro open space 37,8 m.kw, pokój biurowy 6,8 m.kw, sala konferencyjna 4,5 m.kw, gabinet 9,5 m.kw, recepcja 7,6 m.kw, kuchnia 3,5 m.kw, wc 1,5 m.kw, hall 6,3 m.kw. W skład nieruchomości wchodzi też: balkon.
Prestiżowy budynek w bardzo dobrej lokalizacji. W pełni wyposażony lokal przekształcony ze sporego mieszkania w którym dokonano szeregu zmian. Stworzono powierzchnię "open space", a w jej ramach niewielką salkę konferencyjną. Z hallu wyodrębniono recepcją. Jest gabinet "Menedżera" i dodatkowy pokój dla osoby wymagającej własnej przestrzeni. Kuchnia i łazienka zostały "dostosowane" do potrzeb niewielkiego biura. Dodatkowym atutem jest fakt, że cała powierzchnia może być niemal dowolnie przearanżowania.
I to wcale nie musi być biuro.

Karol Glezner

Karol Glezner

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu