Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

 
Cena
880 000 PLN
Powierzchnia
81 m2

Cena 880 000 zł netto (plus vat) - zakup od firmy
Koszty administracyjne 750 zł / mies plus liczniki
Podatek od nieruchomości ca 2000 zł / rok

Budynek apartamentowy z 2018 roku. Lokal jest wykończony, aktualnie z najemcą do lipca 2022 r. Lokal znajduje się około 30 m od jezdni co daje komfort użytkowania bez gwaru ruchliwej ulicy. Duże możliwości prowadzenia dowolnej działalności: handlowo-usługowej (gabinet lekarski), biurowej (kancelaria), edukacyjnej. Budynek, w którym znajduje się prezentowany lokal cechuje wysoki standard wykończenia.
LOKALIZACJA:W najbliższym otoczeniu znajdują się nowoczesne biurowce oraz zabudowa mieszkalna. Prestiż podkreśla sąsiedztwo apartamentowców oraz obiektów biurowych. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie ruchliwych ulic Okopowej, Wolskiej i Grzybowskiej. Komunikacja miejska zapewnia szybki dojazd do centrum - druga linia metra (Rondo Daszyńskiego), bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych. Nowy najemca, umowa podpisana na 3 lata.

Karol Glezner

Karol Glezner

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu