Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
82 m2
Piętro
0

Budynek Ronsona z 2012 roku, stanowi część kompleksu Sakura, wyposażonego w całodobowy monitoring.Na powierzchnię 81,8 m2 składa się przestronna, prostokątna powierzchnia handlowa/usługowa z witryną wzdłuż dłuższego boku oraz zaplecze z toaletą. Lokal wyposażony we wszelkie media oraz ogrzewanie. Lokal jest wyposażony we własną wentylację mechaniczną z funkcją dodatkowego dogrzewania lokalu. Lokal dostępny od ręki gotowy do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość usytuowana na Mokotowie w rejonie Służewca Biznesowego przy ulicy Kłobuckiej 23C, 100 m od Ronda Feliksa Stamma. Witryna lokalu skierowana jest na główną drogę. Miejsce posiada doskonałe połączenie z centrum Warszawy, lotniskiem Okęcie, komunikacją drogową. Zaletą jest duży kompleks mieszkalny osiedla Sakura oraz dostęp do szerokiego spektrum infrastruktury .

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu