Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

 
Cena
4 300 PLN
Powierzchnia
143 m2
Piętro
1

Lokal na pierwszym piętrze budynku usługowego . Osobne wejście z podwórka . Lokal składa się z korytarza z którego wchodzi się do sześciu pomieszczeń różnej wielkości . Dodatkowo 2 WC oraz
zaplecze kuchenne i łazienka . Lokal zajmuje całe piętro budynku . Pod lokalem pomieszczenia magazynowe i biurowe . Możliwa nieuciążliwa produkcja , centrum wysyłkowe , magazyny itp.
Dodatkowo w cenie 3 miejsca postojowe na zamykanym podwórku . Możliwość wynajęcia placu na parking dla ok. 30 samochodów ( w odległości 100 m )
Do ceny należy doliczyć podatek VAT . Kaucja jednomiesięczna . Opłaty dodatkowe to gaz + energia elektryczna .

Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu