Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

 
Cena
670 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Oferujemy do sprzedaży lokal zlokalizowany w wolno stojącym budynku usługowym .Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym . Wejście do lokalu z galerii ( długi balkon ) Na piętrze znajdują się jedynie dwa lokale . Istnieje możliwość wydzielenia części galerii do wyłącznego korzystania. Z galerii i okien widok na park . Lokal składa się z przedpokoju ( recepcja ) łazienka , kuchnia , 3 pokoje ( możliwy podział na 4 pokoje ) , pom. gospodarcze . Lokal do kapitalnego remontu . Budynek w dobrym stanie technicznym . Ogrzewanie i CW z własnego pieca gazowego .
Przed budynkiem bardzo duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych . Doskonały punkt komunikacyjny . Lokal dwustronny z możliwością dowolnej aranżacji . Wysokość lokalu 260 cm . Możliwość wykorzystania jako małe mieszkania z przeznaczeniem ,,pod wynajem '' lub podziału na dwa mniejsze mieszkania .
Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT .Lokal po remoncie można zaadoptować na mieszkanie.

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Jarosław Chowaniec

Jarosław Chowaniec

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu