Warszawa, Mokotów, ul. Powsińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
760 000 PLN
Powierzchnia
125 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Budynek zlokalizowany w doskonałym punkcie komunikacyjnym na skrzyżowaniu ulic Powsińskiej i Bonifacego . Centa handlowe , przystanki autobusowe , park . Budynek o podwyższonym standardzie z elewacją klinkierowa . Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na 3 i 4 piętrze z dwoma wejściami z każdego pietra . Mieszkanie idealnie ciche z ładnym widokiem . Doświetlenie zachodnie . Mieszkanie ładnie doświetlone . Na poziomie 1 duży salon ok. 45 m 2 z aneksem kuchennym , wc i schody drewniane na poziom 2 . Wysokość salonu 4 m . Aneks kuchenny z oknem i możliwością zamknięcia .Balkon z ładnym widokiem , klimatyzacja . Poziom 2 - 3 sypialnie po ok. 16 m2 . Sypialnie ze skosami - okna dachowe . Dodatkowo 2 łazienki i garderoba . Możliwość przebudowy na inny rozkład - duża sypialnia małżeńska z łazienką i garderobą i dodatkowo 2 sypianie ze wspólną łazienką . Z poziomu 2 dodatkowe wyjście na klatkę schodową . W cenie komórka lokatorska na piętrze + 3 miejsca w rowerowni .
Obowiązkowy zakup 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym w cenie 2 x 30 000 zł .
Mieszkanie do lekkiego odświeżenia . Brak windy w budynku .


Kontakt :
Sławomir Szczakowski
tel. 606 416 155

Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu