Warszawa, Wola, al. Prymasa Tysiąclecia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
340 000 PLN
Powierzchnia
21 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
13

Bezpośrednio, nowe jeszcze niezamieszkałe komfortowe mieszkanie z balkonem z niezwykłym widokiem na centrum w apartamentowcu na osiedlu blisko Śródmieścia. Apartament składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Apartament znajduje się na 13 piętrze z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Apartament jest dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli.Doskonałej lokalizacji, autobus pod budynkiem, blisko Metro (nowa II linia)
Podana cena uwzględnia urządzenie wg wybranego projektu - na biuro lub pokój sypialniany, z urządzoną łązienką oraz kuchnią.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu