Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
325 000 PLN
Powierzchnia
34 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Nowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Służewcu , pogranicze Ursynowa . Lokalizacja to ul. Kłobucka 6 Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną sypialnią i zamkniętą kuchnią z możliwością przebudowy na 2 pokoje . Lokalizacja idealna na wynajem lub do zamieszkania .Własność gruntu.
Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 4 piętrze w kameralnym niskim budynku . Osiedle zamknięte , monitorowane z ochroną . Na terenie osiedla jeziorko i ławki multimedialne . Mieszkanie przestronne , słoneczne , ciche . Doskonała komunikacja do centrum . W wyposażenie mieszkania wchodzi Smart Home . Salon z sypialnią 20,5 m2 , kuchnia zamknięta 4 m2 , łazienka 4,77 m2 Oddanie do użytkowania 10.2019 r.
. Dodatkowo miejsce w garażu podziemnym w cenie 28 500 zł . Możliwość zakupu w kredycie .

Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu