Warszawa, Śródmieście, ul. Górnośląska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
498 000 PLN
Powierzchnia
38,24 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Eleganckie, gotowe do wprowadzenia. Wymieniono całą sieć elektryczną i hydrauliczną, wygładzono i pomalowano ściany i sufity, położono gres polerowany, wymieniono podłogi, drzwi, zamontowano nowe listwy przypodłogowe, wymieniono armaturę łazienkową. W mieszkaniu nowe okna. KUCHNIA (6 m2): meble kuchenne wykonane na zamówienie (lakierowany MDF), na podłodze gres polerowany. Kuchnia otwarta na salon. Dwa POKOJE (15 m2 i 10 m2): na podłodze wysokiej jakości panele. ŁAZIENKA (3 m2): wysokiej jakości armatura łazienkowa, na podłodze gres polerowany. PRZEDPOKÓJ (4 m2): na podłodze gres polerowany, lustrzana szafa wnękowa. Budynek po termomodernizacji, świeżo wyremontowane klatki schodowe, 3 windy, mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Do mieszkania przynależy piwnica. Tuż obok budynku zamknięty parking. Prężnie działająca Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu