Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
430 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (ok 15m2 i 9 m2), kuchni, łazienki i przedpokoju. Kuchnia i łazienka przeszły generalny remont (w tym wymianę instalacji elektrycznej) w roku 2012. Ze względu na upływ czasu ważność powyższego uległa lekkiej deaktualizacji i może być konieczne odświeżenie niektórych aspektów. Pokoje raczej do remontu. Aczkolwiek mieszkanie nadaje się do zamieszkania, co też my czynimy aktualnie.
Okna wychodzą na stronę wschodnią, czyli tę drugą niż Jana Pawła II. Jest zatem ciszej niż mogłaby na to wskazywać odległość od ulicy.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na przyblokowym zamkniętym parkingu. Mieszkanie może być wolne od listopada 2019 roku

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu