Warszawa, Wola, ul. Okopowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
41 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

2 pokojowe mieszkanie na Woli. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, balkonu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z lat 50tych z cegły. Wysokość mieszkania 2,80 metra. Składa się z dużego pokoju, mniejszego, dużej kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna kuchni i mniejszego pokoju wychodzą na północ, od dużego pokoju na południe od strony podwórka. W ostatnich latach mieszkała tam starsza osoba, więc (plac Daszyńskiego, 3 przystanki autobusowe do pierwszej linii metra (metro Ratusz). Blisko (2 przystanki tramwajowe) do CH Klif i 4 przystanki tramwajowe do Centrum Handlowego Arkadia. Blisko (na sąsiednim podwórku) przedszkole i na tej samej ulicy co mieszkanie ok. 200 metrów dalej Szkoła Podstawowa. W pobliżu przychodnia zdrowia. do mieszkania przyneleżyy piwnca ok. 16 m2 .

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu