Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
355 000 PLN
Powierzchnia
42,58 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Nowe mieszkanie w trakcie budowy zlokalizowane na Warszawskim Służewcu , pogranicze Ursynowa . Mieszkanie dwupokojowe z salonem otwartym na aneks kuchenny i sypialnią małżeńską . Dodatkowo duża łazienka i ustawny hol z miejscem na szafę wnękową Własność gruntu.
Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku . Osiedle zamknięte , monitorowane z ochroną . Na terenie osiedla jeziorko i ławki multimedialne . Mieszkanie przestronne , słoneczne ( zachód ) , ciche . Doskonała komunikacja do centrum . W wyposażenie mieszkania wchodzi Smart Home - zdalne sterowanie ogrzewaniem , klimatyzacją , oświetleniem , itd. . Salon z aneksem kuchennym 23 m2 , sypialnia 16,70 m2 , łazienka 4,7 m2 Oddanie do użytkowania 10.2019 r.
Cesja praw do umowy deweloperskiej ( notarialna )
Wpłaty zgodne z postępem prac budowlanych . Dodatkowo miejsce w garażu podziemnym w cenie 28 500 zł . Możliwość zakupu w kredycie

Kontakt Sławomir Szczakowski : tel 606 416 155

Sławomir Szczakowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu