Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
398 000 PLN
Powierzchnia
43,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!!!

Oferujemy zakup słonecznego , rozkładowego mieszkania 2 pokojowego z aneksem kuchennym . Mieszkanie w trakcie budowy z terminem realizacji na 2020 rok . Wpłaty na rachunek powierniczy co 3 miesiące zgodnie z postępem prac . Mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku 4 piętrowym z własnym jeziorkiem . Osiedle składa się z 4 etapów . Mieszkanie z pięknym południowym doświetleniem . Pełna własność gruntu . Dobra komunikacja i rozwinięta infrastruktura . Atrakcyjna cena . Możliwość kredytowania przy wpłacie własnej 15 % wartości . Pomagamy przy otrzymaniu kredytu po podpisaniu umowy rezerwacyjnej .
- prywatne jezioro na terenie osiedla,
- strefa relaksu dla mieszkańców,
- rozwinięta infrastruktura: 10 min. zajmuje dojazd do Galerii Mokotów, w pobliżu liczne sklepy,
- dojazd do metra Stokłosy zajmuje 10 min,

  • Odl. od centrum miasta [km]: 7
Krzysztof Ziętek

Krzysztof Ziętek

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu