Warszawa, Śródmieście, ul. Pańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
580 000 PLN
Powierzchnia
46 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Mieszkanie jest po remoncie generalnym. Zostały w nim wymienione okna, elektryka, hydraulika, ściany są wyprostowane i wygładzone.
Kuchnia została otwarta na salon, jednak istnieje możliwość wydzielenia zamkniętej, widnej kuchni. Jest ona umeblowana oraz wyposażona w sprzęt AGD, łazienka również. Miesięczny czynsz wraz z funduszem remontowym wynosi ok 480zł. Jest możliwość wykupienia dostępu do miejsca postojowego.Lokalizacja:Doskonałe usytuowanie, pozwalające na szybki dostęp do każdej części Warszawy oraz, dzięki otaczającej infrastrukturze, na wygodne życie: 150m do stacji metra Rondo ONZ.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu