Warszawa, Ochota, ul. Karola Dickensa

Wyślij znajomemu

 
Cena
580 000 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Mieszkanie dwupokojowe na Ochocie. Ostatni remont całego mieszkania odbył się 2 lata temu. Mieszkanie własnościowe, osiedlę zamknięte, parking strzeżony społecznie, blisko park Szczęśliwicki, pętla autobusowa, blisko połączenie tramwajowe, przedszkole, oraz szkoły podstawowe i kilka marketów w okolicy. Mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem na parkingu społecznym. Blok z wielkiej płyty. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 9-cio piętrowym bloku.

Justyna Tutak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu