Warszawa, Bemowo, ul. Kazimierza Wyki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
379 000 PLN
Powierzchnia
48,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
9

2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45,8 m2 w Warszawie w dzielnicy Bemowo, osiedle Jelonki.Lokal położony jest na 9. kondygnacji 10-piętrowego budynku (wielka płyta). Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,2 m2. Wnętrze mieszkania jest zadbane, jednak wymaga prac remontowych Czynsz wynosi 500 zł.W okolicy liczne sklepy ( Tesco ,Biedronka ,Lidl , Kaufland , Bazarek i Hala Wola, Centrum Handlowe „Wola Park”), punkty usługowe place zabaw oraz szkoły, przedszkola i żłobki, boiska sportowe, ścieżki rowerowe, Las Bemowski, os. Przyjaźń wraz z „Kolorado” i Klubem „Karuzela. Park Górczewska o powierzchni 20 ha z amfiteatrem i boiskami sportowymi . Niedaleko znajduje się również Zachodnia obwodnica Warszawy i trasa S8 (dwa wjazdy: „Bemowo” i „Węzeł Konotopa” ).W pobliżu mieszkania usytuowane są 4 przystanki autobusowe. W okolicy zostaną wybudowane 3 stacje metra (planowany termin otwarcia: 2022 r):„Powstańców Śląskich”Lazurowa” Chrzanów” . Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Cena: 390 000 .Zapraszamy do kontaktu telefonicznego codziennie.
.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu