Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Wyślij znajomemu

 
Cena
506 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5

Wygodne, przestrzenne mieszkanie w idealnej lokalizacji przy Rondzie ONZ. Idealne na inwestycję lub dla rodziny. Rozkład mieszkania 3 pokoje, ciemna kuchnia, korytarz, łazienka piwnica. Metro. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze z 15, w bloku z 1972 , 4 windy , odnowione klatki. Mieszkanie ze spółdzielczym własnościowych prawem do lokalu. Grunt pod budynkiem nie jest uregulowany. Zakup za gotówkę. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca na parkingu osiedlowym. Mieszkanie jest w dobrym stanie, nie wymaga remontu , jedynie odświeżenia. Kuchnia wyposażona.

Justyna Tutak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu