Warszawa, Mokotów, ul. Bełdan

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
495 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
8

Słoneczne mieszkanie (zachód) 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. UW oraz Uczelni Łazarskiego. 3 pokoje, widna kuchnia ,łazienka. Mieszkanie w dobrym stanie, do odnowienia. Możliwość przejęcia miejsca postojowego na strzeżonym parkingu. Pod blokiem przystanek autobusowy, 2 przystanki do metra Służew, 2 przystanki do Metra Wilanowska. Tuż obok bloku Park Miejski Staw Służewiecki. Blisko trzy bazarki, Mordor, Tor Wyścigów Konnych, Park Dolinka Słuzewiecka.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu