Warszawa, Bemowo, ul. Górczewska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
480 000 PLN
Powierzchnia
49,18 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, ochrona, monitoring. Bardzo wygodna lokalizacja. Rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum. W bezpośredniej bliskości znajdują się przystanki autobusowy, tramwajowy, stacja metro. W pobliżu jest szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, Tesco, Lidl, Biedronka, kawiarnie, restauracje, Urząd dzielnicy Bemowo. Również niedaleko jest Wola Park, park Górczewska z wybiegiem dla psów, dużym placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie z dużym balkonem, gotowe do wjazdu. Okna z ekspozycją południową i wschodnią wychodzą na ciche podwórko. Salon – 21,74 m2, Aneks kuchenny - 5,64 m2, Sypialnia – 9,39 m2, Łazienka – 4,09 m2, Hol – 8,32. W klatce są 2-ie windy. Do mieszkania przynależy duże miejsce postojowe o szerokości 2,80m w garażu podziemnym płatne dodatkowo 29 000 PLN.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu