Warszawa, Włochy, ul. Solińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
642 000 PLN
Powierzchnia
52,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Mieszkanie dwupokojowe 52,4 m - możliwość przerobienia na 3 pokoje, z dużą 10,75 m loggią. Mieszkanie z widokiem na teren zielony położone między lotniskiem Okęcie, a centrum miasta. Bliskość SKM Rakowiec, WUM, Mordor. W okolicy szereg placów zabaw, boisk, przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa państwowa i prywatna. Korty tenisowe, klatki do squash'a, FItness club Zdrofit. Przydomowe sklepiki: Żabka, Carrefour Express. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Warszawy. Mieszkanie w apartamentowcu wybudowanym w 2009 roku. Mieszkanie wyremontowane w czerwcu 2019 -> zostało zaaranżowane przez projektanta wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami. Do mieszkania można dokupić garaż w cenie 35 tyś. pln.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu