Warszawa, Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
600 000 PLN
Powierzchnia
52,55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,55 m2, na osiedlu znajdującym się w najbardziej prestiżowej części Miasteczka Wilanów, na rogu ulic Klimczaka i al. Rzeczpospolitej. Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 5,72 m2. Mieszkanie położone jest w budynku przy ulicy Klimczaka Warszawie (Miasteczko Wilanów) w inwestycji "Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki". Mieszkanie jest całkowicie nowe, w stanie deweloperskim. Osoba sprzedająca nabyła to mieszkanie bezpośrednio od dewelopera w roku 2008 i jest jego pierwszym właścicielem. W cenie mieszkania jest również miejsce postojowe w garażu znajdujące się na kondygnacji podziemnej. Osoby zainteresowane większą ilością informacji proszone są o kontakt telefoniczny na numer podany w ogłoszeniu.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu