Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
391 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Mieszkanie znajduje się na drugim - ostatnim piętrze, w budynku z 2006 roku. Wejście do klatek schodowych zabezpieczone domofonem.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby,przedpokoju oraz dużej łazienki z prysznicem. W garderobie, umieszczonej przy sypialni, znajdują się otwarte szafy i półki, które pomieszczą wszystkie ubrania i potrzebne rzeczy. Z salonu wejście na duży balkon.Salon z aneksem kuchennym tworzy funkcjonalną i sprzyjającą wypoczynkowi powierzchnię. Pomysłowo zaprojektowana łazienka tworzy wyspę pomiędzy salonem, sypialnią i przedpokojem, dzięki czemu istnieje możliwość wydzielenia z części salonu dodatkowego pokoju z oknem i grzejnikiem i niezależnym wejściem z korytarza. Okna PCV z ekspozycją zachodnią zapewniającą bardzo dobre nasłonecznienie
mieszkania. Wysokość pomieszczeń - 2,6 m.Mieszkanie odnowione, po modernizacji, wyposażone w zabudowany wysokiej jakości sprzęt AGD (kuchenka i piekarnik z okapem, zmywarka, lodówka, kuchenka mikrofalowa,pralka). W łazience kabina prysznicowa, umywalka, bidet, sedes. Podłoga w aneksie.kuchennym, przedpokoju i łazience wyłożona terakotą, a w salonie, sypialni,garderobie i części korytarza – parkietem z drewna egzotycznego. Średni koszt użytkowania wynosi ok. 500 zł/miesięcznie i uwzględnia ogrzewanie, zużycie ciepłej i zimnej wody, ścieki, wywóz śmieci, ochronę,utrzymanie części wspólnych nieruchomości i osiedla oraz fundusz remontowy. Prąd i gaz płatne wg faktycznego zużycia. Osiedle doskonale zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową.Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe widoczne z balkonu i okien (płatne dodatkowo 18 000 zł).

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu