Warszawa, Śródmieście, ul. Mordechaja Anielewicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
528 000 PLN
Powierzchnia
53,20 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

3 pokojowe przestrzenne mieszkanie usytuowane w dobrej lokalizacji. Mieszkanie skłąda się zz 3 pokoi, otwartej kuchni , łazienki. Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, idealna komunikacja z każdą częścią Warszawy. W polbiżu sklepy, centrum handlowe,apteki, restauracje, pływalnia, wypożyczalnia rowerów, park czy siłownia pod chmurką.O parę minut drogi od Starówki. Mieszkanie na obie strony bloku. Sypialnie od strony cichego i zielonego latem podwórka. Słoneczny balkon. Duży salon z otwartą na niego kuchnią. Korytarz z dużymi szafami o przesuwnych, lustrzanych drzwiach. Łazienka komfortowo przy sypialniach. Cześć dzienna mieszkania oddzielona od sypialni. Choć w centrum miasta miejsce ciche i spokojne. Idealne mieszkanie na biuro czy kancelarię - dwa przystanki tramwajowe od sądu w al. Solidarności.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu