Warszawa, Targówek, ul. Pszczyńska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokojów (17,52 m²) i (16,10 m²), kuchni (7,13 m²), łazienki (4,52 m²) i przedpokoju (8,35 m²).Lokal całkowicie wyremontowany, niewymagający żadnych dodatkowych nakładów finansowych
Dodatkowo mieszkanie posiada ok. 5 m² piwnicę niewliczoną do całkowitego metrażu mieszkania (54 m² mieszkanie + 5 m² piwnica).Możliwość dokupienia miejsca w garażu ok. 20 tys. zł lub miejsca postojowego na ogrodzonej posesji w cenie 10 tys. zł. W pełni rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa. CH Atrium Targówek (10 min samochodem).CH M1 Marki (6 min samochodem).Factory Annopol (11 min samochodem)
Biedronka (18 min pieszo, 4 min samochodem).Aldi (5 min pieszo).Lidl (12 min samochodem).Bank Millenium i Getin Bank (5 min pieszo)
Dom Kultury Zacisze (15 min pieszo).Szkoła Podstawowa nr. 84 (13 min pieszo).

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu