Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
520 000 PLN
Powierzchnia
57,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
6

Idealne na inwestycję lub dla rodziny. Budynek zlokalizowany w bliskiej okolicy Placu Grzybowskiego, stacji Metro Świętokrzyska, Ogrodu Saskiego, Ronda ONZ i bazaru Hali Mirowskiej. W pobliży szkoły, przedszkola, ścisłe centrum stolicy. Widok na zabytkową synagogę Nożyków i nowoczesne wieżowce. Mieszkanie wymaga odświeżenia i łazienka jest raczej do remontu choć wszystkie instalacje są w pełni sprawne. Mieszkanie z możliwością przearanżowania według własnych potrzeb, do remontu. Do zakupu za gotówkę.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu