Warszawa, Ursus, ul. Zagłoby

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
400 000 PLN
Powierzchnia
58 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Mieszkanie jasne, bardzo ciepłe, w pełni rozkładowe, okna skierowane na zachód (salon, jedna sypialnia i wschód (kuchnia, druga sypialnia). Do mieszkania wchodzi się przez jasny przedpokój, w którym mamy do dyspozycji szafę wnękową na kurtki i płaszcze, szafkę na buty oraz duże szafki podsufitowe, w których możemy przechowywać rzeczy bez zajmowania miejsca w innych pomieszczeniach. Jest też ładna przeszklona witryna służąca jako biblioteczka. Salon o powierzchni ponad 20m2 z dwoma dużymi oknami oraz wyjściem na balkon. Pokój o powierzchni ok. 13 m2., gabinet, łazienka, widna kuchnia. Mieszkanie przeszło generalny remont łącznie z wymianą instalacji elektrycznej i ścianek działowych. Niedawno wymienione zostały instalacje gazowe i grzewcze. W mieszkaniu zainstalowane są też nowe grzejniki.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu