Warszawa, Bemowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
506 000 PLN
Powierzchnia
62,34 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!!!

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Warszawskim Bemowie w trakcie realizacji . Kameralny 5-cio piętrowy nowoczesny budynek z własnym terenem rekreacyjnym i jeziorkiem . Doskonała komunikacja do centrum .W przyszłości w pobliżu stacja metra . Wokół rozbudowana infrastruktura , sklepy , galerie handlowe , przedszkola . Mieszkanie dwustronne , z aneksem kuchennym . Podręcznikowe doświetlenie . Salon z oknami na południe i sypialnie na północ . Wyjście z salonu na balkon - 5,4 m2 . Ładna , ustawna sypialnia małżeńska . Dużo miejsca na szafy wnękowe . Duża łazienka .
Zakończenie budowy XII 2019 rok . Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu po zawarciu umowy rezerwacyjnej . Wpłaty na rachunek powierniczy dewelopera zgodnie z postępem prac .

• Prywatne jeziorko, monitorowane osiedle,
• Ławki multimedialne z wifi oraz stacje do ładowania telefonów,
• 1/4 terenu osiedla to tereny zielone,
• W zasięgu ręki galerie handlowe takie jak Wola Park czy Fort Wola, sklepy spożywcze, apteki oraz szkoły.

Krzysztof Ziętek

Krzysztof Ziętek

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu