Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska

Wyślij znajomemu

 
Cena
899 000 PLN
Powierzchnia
62 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
7

Prestiżowa lokalizacja w Warszawie. Idealne położenie komunikacja 100 metrów. Metro centrum, Pałac kultury i nauki, dworec =cen tralny, złote tarasy, plac 3 krzxyży, plac konstytucji, plac zbawieciela. Przepiękne mieszkanie w najwyższym standardziedzie. PO REMONCIE, WYKOŃCZONE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ. PO przearanżowaniu wnętrza i wybuirzeniu murowanych wnęk szafy, uzyskano rzeczywistą powiechrznię 62 M. KW. W księdze wieczystej metraż wynisi 57 M. KW. Loggia nie wliczona do metrażu TO 5 M. KW. salon– 19 M. KW.,sypialnia I – 10,90 M. sypisalnia II – 10,80 M. KW, kuchnia – 12,80 M. KW., przedpokój– 4,30 M. KW., lazienka – 4,35 M. KW.loggia – 5 M. KW.

Justyna Tutak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 162, 01-242 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu