Warszawa, Wilanów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
632 698 PLN
Powierzchnia
75,41 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Jesli poszukujesz niedrogiego, kameralnego mieszkania w ciekawym miejscu, ta oferta jest własnie dla Ciebie. Inwestycja zlokalizowanana jest w Wilanowie Zawadach, na zamkniętym osiedlu. Wokół wyłącznie kameralna, trójkondygnacyjna zabudowa. Na osiedlu zadbane, wybrukowane drogi dojazdowe i chodniki , powstanie nieduży plac zabaw dla dzieci. Mieszkania i grunt stanowić będą własność Kupującego. Mieszkania dostępne będą
w kilku etapach, pierwszy etap jest już na ukończeniu-do natychmiastowej sprzedazy i szybkiego odbioru. Atrakcyjna cena za m2. Mieszkania w inwestycji są widne i rozkładowe, posiadają tarasy. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego pojedynczego w cenie 26.000 zł lub podwójnego w cenie 47.000 zł.Winda tylko w jednym z budynków.
To mieszkanie czteropokojowe ma metraż 4 m2 balkon. Termin oddania 2 kwartał 2019r. Możliwość wyboru mieszkań w innych metrażach.
Zachęcamy do kontaktu

Agnieszka Winnik
Home Prestige
796 770 163

Jarosław Chowaniec

Jarosław Chowaniec

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu