Warszawa, Bielany, ul. Jana Kochanowskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
699 900 PLN
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
4

Siedmiopokojowe funkcjonalnie urządzone mieszkanie inwestycyjne.Trzy pokoje dwuosobowe, cztery pokoje jednoosobowe. Dwie pełne łazienki. WSZYSTKO NOWE i dobrej jakości. Możliwość oddania w zarządzanie zaprzyjaźnionej firmie na wiele lat, choć inwestycja jest skonstruowana w ten sposób, by pracę właściciela zredukować do kilku dni w roku. Przewidywany dochód po wszystkich kosztach to ponad 7000 zł miesięcznie (możliwość sprzedania mieszkania już z najemcami).Mieszkanie znajduje się przy ul. Kochanowskiego 51 (przy Al. Reymonta i pętli tramwajowej Piaski)
Lokalizacja idealna dla młodych osób studiujących lub pracujących- gwarantuje ciągłość najmu w kolejnych latach. WSZYSTKO ZUPEŁNIE NOWE! Bezpośrednio po generalnym remoncie! Dobrej jakości meble i sprzęty. W CENIE całe umeblowanie i wysokiej jakości wyposażenie oraz know how.
Zainteresowanym chętnie wyślę link to wirtualnego spaceru w 3D. 75 m2 + 4m2 zaadoptowany korytarz + 5m2 piwnica.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu