Warszawa, Wola, ul. gen. Józefa Bema

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
760 000 PLN
Powierzchnia
76 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Doskonały punkt komunikacyjny. Na pieszo można chodzić do centrum biurowego przy rondzie Daszyńskiego (10 min). Tam też jest metro. W najbliższych dniach otwarta będzie stacja metro-stacka Płocka (7 min na piechotę). A na dziś jest tramwaj (wolska), dużo autobusów (PKP Kasprzaka) jak i pociąg (właśnie kończą modernizację linii). Duży salon jest z balkonem, widok na ulicę Bema, bez patrzenia w okna sąsiadów. Są duże panoramiczne okna, można je otworzyć na ościerz. Jest też dodatkowe przejście do kuchni (możliwość zastawionia, aby można było zamknąć salon). Na podłodze prawdziwy parkiet. Drzwi wejściowe podwójne, drewniane. Duża sypialnia ma również panoramiczne podwójne okna z możliwością otwarcia na oścież. Widok na zielony skwer. Jest duża szafa w zabudowie. Mała sypialnia ma również panoramiczne podwójne okna z możliwością otwarcia na oścież. Widok również na zielony skwer. Kuchnia nowoczesna w zabudowie, z oknem, drewniane fronty szafek, płyta, piekarnik, lodówka, zmywarka, mikrofala. Na podłodze gres polerowany. Łazienka ma narożną wannę i praktyczne pawlacze. W korytarzu jest szafa wnękowa z podwójnym lustrem, pawlacz i szafka ubraniowa. Na całości są naturalne parkiety, gres polerowany i drewniane drzwi.
Do garażu zjeżdża się windą. Wyjazd na pilota. Mieszkanie jest aktualnie wynajmowane na pokoje. Miesięcznie daje dobre dochody, więc mieszkanie doskonale nadaje się również jako inwestycja.O najemców łatwo, gdyż jest to znakomity punkt komunikacyjny. Mieszkanie też jest stosunkowo ciche, gdyż sąsiaduje ze skwerem z kasztanami, gdzie jest też plac zabaw.Niewątpliwą zaletą mieszkania jest położenie, w porównaniu do osiedla "Bliska Wola" JW Construction, nie ma patrzenia sąsiadowi w okna, jest bliżej do centrum i komunikacji, jak i większa przestrzeń. Mieszkanie ma czystą księgę wieczystą.

Justyna Tutak

Justyna Tutak

Specjalista Call Center

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Prestige Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Prestige Sp. z o.o. z siedzibą przy Marymoncka 105 lok. 45, 01-813 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeprestige.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu