Oferujemy dostęp do bogatej oferty mieszkań rynku pierwotnego. Uwzględniamy  potrzeby klienta, doradzamy, pomagamy wybrać najwłaściwszą i najkorzystniejszą dla niego ofertę. Możemy zagwarantować dostęp do jednej z najciekawszych i najnowszych ofert deweloperów działających na terenie Warszawy i jej okolic.

Naszą siłą są ludzie i ich wieloletnie doświadczenie  na warszawskim rynku nieruchomości .Home Prestige to sprawnie funkcjonujący zespół specjalistów działających w różnych sektorach rynku nieruchomości. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie naszych doradców tworzą  kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość warszawskiego rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Zapewniamy pomoc prawną i bezpieczeństwo transakcji. Zajmujemy się doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych oraz  wykańczaniem mieszkań ,,pod klucz ” .

Przedstawimy naszą opinię na temat wiarygodności i solidności  dewelopera u którego zamierzacie nabyć nieruchomość . Wyjaśnimy zawiłości dotyczące Umowy Deweloperskiej , Prospektu Informacyjnego , Księgi Wieczystej i  rachunków powierniczych. 

Zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w firmach deweloperskich , prawników – obsługujących rynek nieruchomości , geodetów , doradców kredytowych , architektów wnętrz .

Dzięki współpracy z warszawskimi Deweloperami w ofercie posiadamy mieszkania z rynku pierwotnego.  Stale poszerzamy naszą ofertę mieszkań i domów z rynku wtórnego. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Działamy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości.

 

PROCES ZAKUPU MIESZKANIA / DOMU NA RYNKU PIERWOTNYM

  1. ZNAJDUJESZ INTERESUJĄCĄ CIEBIE  NIERUCHOMOŚĆ , NEGOCJUJESZ WARUNKI ZAKUPU
  2.  ZAWIERASZ Z DEWELOPEREM UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ W FORMIE AKTU NOTARIALNEGO LUB UMOWĘ REZERWACYJNĄ ( NA CZAS PODJĘCIA OSTATECZNEJ DECYZJI CO DO PODPISANIA UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ – SPRWDZASZ MOŻLIWOŚC OTRZYMANIA KREDYTU )
  3.  ZGŁASZASZ SIĘ Z UMOWĄ DEWELOPERSKĄ I DOKUMENTAMI INWESTYCJI  DO BANKU CELEM KREDYTOWANIA ZAKUPU , LUB ZLECASZ FORMALNOŚCI DORADCY KREDYTOWEMU ( USŁUGA JEST W HOME PRESTIGE BEZPŁATNA )
  4.  PODPISUJESZ UMOWĘ KREDYTOWĄ
  5.  DEWELOPER PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI FAKT PODPISANIA UMOWY KREDYTOWEJ I PODPISUJE UMOWĘ PRZELEWU WIERZYTELNOŚCI
  6.  BANK URUCHAMIA KREDYT ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM DEWELOPERA W TZW TRANSZACH.
  7.  PO URUCHOMIENIU CAŁOŚCI KREDYTU I WPŁACIE OKREŚLONYCH W UMOWIE DEWELOPERSKIEJ ŚRODKÓW NA KONTO DEWELOPERA DOKONUJESZ ODBIORU TECHNICZNEGO LOKALU I OTRZYMUJESZ PROTOKÓŁ  PRZEKAZANIA.

DLA OSÓB KTÓRE ZAKUPIŁY LOKAL NA RYNKU PIERWOTNYM ZA POŚREDNICTWEM HOME PRESTIGE GWARANTUJEMY FACHOWĄ BEZPŁATNĄ POMOC PRZY ODBIORZE

  1. PO DOKONANIU ODBIORU TECHNICZNEGO MOŻESZ W PEŁNI Z NIEGO KORZYSTAĆ NP. ABY GO WYKAŃCZAĆ , MOŻESZ SIĘ ZAMELDOWAĆ.
  2. PODPISUJESZ Z DEWELOPEREM AKT NOTARIALNY PRZENIESIENIE WŁASNOŚCI ( DOPIERO OD TEGO MOMENTU W UJĘCIU PRAWNYM JEST WŁAŚCICIELM NIERUCHOMOŚCI I MOŻESZ ZŁOŻYĆ  WNIOSEK DO SĄDU O WPIS HIPOTEKI LUB UBEZPIECZYĆ NIERUCHOMOŚĆ.

PAMIĘTAJ

PO  ZAWARCIU  UMOWY PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI  MASZ OBOWIĄZEK  DOSTARCZYĆ KOPIĘ AKTU  NOTARIALNEGO DO BANKU

WRAZ Z CESJĄ Z POLISY UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI .