O firmie

 

Z Home Prestige  szybko sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie .

Dołącz do grona Naszych klientów i poznaj skuteczność  działania 

Sprawnie i bezpiecznie zaopiekujemy się sprzedażą Twojej Nieruchomości  i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną.

Posiadamy  bazę klientów kupujących

Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 300 klientów poszukujących Nieruchomości do zakupu   Nasi klienci spodziewają się , że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Na pewno  jeden z nich czeka na Twoją ofertę.

Dokładnie opracowujemy ofertę Sprzedaży

Ze względu na panującą epidemię COVID -19 na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana wyłącznie przez naprawdę zainteresowanych nią klientów.

Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i wideo prezentację  zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.

Wykorzystujemy skuteczne formy promocji

Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli zgodzisz się powierzysz nam sprzedaż na wyłączność na okres 3 miesięcy przeznaczymy dodatkowe nakłady na marketing.

Cechuje nas profesjonalizm

Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 15-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody Sprzedaży Nieruchomości .

Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

Dbamy o bezpieczeństwo transakcji

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.

Zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w firmach deweloperskich , prawników – obsługujących rynek nieruchomości , geodetów , doradców kredytowych , architektów wnętrz .

 

 

PROCES ZAKUPU MIESZKANIA / DOMU NA RYNKU PIERWOTNYM

  1. ZNAJDUJESZ INTERESUJĄCĄ CIEBIE  NIERUCHOMOŚĆ , NEGOCJUJESZ WARUNKI ZAKUPU
  2.  ZAWIERASZ Z DEWELOPEREM UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ W FORMIE AKTU NOTARIALNEGO LUB UMOWĘ REZERWACYJNĄ ( NA CZAS PODJĘCIA OSTATECZNEJ DECYZJI CO DO PODPISANIA UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ – SPRWDZASZ MOŻLIWOŚC OTRZYMANIA KREDYTU )
  3.  ZGŁASZASZ SIĘ Z UMOWĄ DEWELOPERSKĄ I DOKUMENTAMI INWESTYCJI  DO BANKU CELEM KREDYTOWANIA ZAKUPU , LUB ZLECASZ FORMALNOŚCI DORADCY KREDYTOWEMU ( USŁUGA JEST W HOME PRESTIGE BEZPŁATNA )
  4.  PODPISUJESZ UMOWĘ KREDYTOWĄ
  5.  DEWELOPER PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI FAKT PODPISANIA UMOWY KREDYTOWEJ I PODPISUJE UMOWĘ PRZELEWU WIERZYTELNOŚCI
  6.  BANK URUCHAMIA KREDYT ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM DEWELOPERA W TZW TRANSZACH.
  7.  PO URUCHOMIENIU CAŁOŚCI KREDYTU I WPŁACIE OKREŚLONYCH W UMOWIE DEWELOPERSKIEJ ŚRODKÓW NA KONTO DEWELOPERA DOKONUJESZ ODBIORU TECHNICZNEGO LOKALU I OTRZYMUJESZ PROTOKÓŁ  PRZEKAZANIA.

DLA OSÓB KTÓRE ZAKUPIŁY LOKAL NA RYNKU PIERWOTNYM ZA POŚREDNICTWEM HOME PRESTIGE GWARANTUJEMY FACHOWĄ BEZPŁATNĄ POMOC PRZY ODBIORZE

  1. PO DOKONANIU ODBIORU TECHNICZNEGO MOŻESZ W PEŁNI Z NIEGO KORZYSTAĆ NP. ABY GO WYKAŃCZAĆ , MOŻESZ SIĘ ZAMELDOWAĆ.
  2. PODPISUJESZ Z DEWELOPEREM AKT NOTARIALNY PRZENIESIENIE WŁASNOŚCI ( DOPIERO OD TEGO MOMENTU W UJĘCIU PRAWNYM JEST WŁAŚCICIELM NIERUCHOMOŚCI I MOŻESZ ZŁOŻYĆ  WNIOSEK DO SĄDU O WPIS HIPOTEKI LUB UBEZPIECZYĆ NIERUCHOMOŚĆ.

PAMIĘTAJ

PO  ZAWARCIU  UMOWY PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI  MASZ OBOWIĄZEK  DOSTARCZYĆ KOPIĘ AKTU  NOTARIALNEGO DO BANKU

WRAZ Z CESJĄ Z POLISY UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI .