ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ DO SPRZEDAŻY

Z Home Prestige  szybko sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie .

Dołącz do grona Naszych klientów i poznaj skuteczność  działania 

Sprawnie i bezpiecznie zaopiekujemy się sprzedażą Twojej Nieruchomości  i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną.

Mamy  bazę klientów kupujących

Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 300 klientów poszukujących Nieruchomości do zakupu .  Nasi klienci spodziewają się , że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Na pewno  jeden z nich czeka na Twoją ofertę.

Dokładnie opracowujemy ofertę Sprzedaży

Ze względu na panującą epidemię COVID -19 Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana wyłącznie przez naprawdę zainteresowanych nią klientów.

Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i wideo prezentację  zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.

Wykorzystujemy skuteczne formy promocji

Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli zgodzisz się powierzysz nam sprzedaż na wyłączność na okres 3 miesięcy przeznaczymy dodatkowe nakłady na marketing.

Cechuje nas profesjonalizm

Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 15-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody Sprzedaży Nieruchomości .

Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

Dbamy o bezpieczeństwo transakcji

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.

Raportujemy  nasze działania

Stawiamy na przejrzyste i jasne  relacje z klientami. Z naszych  raportów dowiesz się o podejmowanych przez nas działaniach sprzedażowych, co umożliwi Ci określenie stopnia zainteresowania ofertą. Dodatkowo Twój doradca będzie z Toba w stałym kontakcie, aby szybko reagować na zmieniające się uwarunkowania rynkowe.

Pomagamy w znalezieniu finansowania zakupu

Pośrednictwo kredytowe to bardzo ważna część naszej działalności. Dzięki naszym ekspertom kredytowym  potencjalny nabywca Twojej nieruchomości może w szybki i bezpieczny sposób znaleźć finansowanie zakupu. Współpraca Twojego doradcy i eksperta kredytowego umożliwi lepszy przepływ informacji, a co za tym idzie ułatwi szybszą sprzedaż.

 

Zadzwoń lub napisz :

Telefon : 22 633 0 400 

biuro@homeprestige.com.pl

 

Jarosław Chowaniec  tel. 519 180 284 ; e-mail : chowaniec@homeprestige.com.pl

Karol Glezner  tel. 501 239 791 ; email : glezner@homeprestige.com.pl